KONST / Litografier / Färglitografi 13581186
nr 1358 1186
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 14x10cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:20:48
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren